Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: N/A
lv: N/P

en: Get help
lv: Dabūt palīdzību
