Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа
