Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Settings
ms: Pengesetan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Get help
ms: Dapatkan bantuan
