Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Rule ID
nl: Regel-ID

en: Get help
nl: Hulp

en: Manage Permissions
nl: Toegangsrechten beheren
