Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Terms and Conditions
ru: Условия использования

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Issues
ru: Задачи

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: N/A
ru: Н/Д

en: Get help
ru: Справка

en: Manage Permissions
ru: Управление разрешениями
