Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Get help
sq: Kërko ndihmë
