Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: N/A
ta: இல்

en: Get help
ta: உதவி பெற
