Siteimprove Accessibility (1.0.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Terms and Conditions
th: ข้อตกลงการใช้งาน

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Get help
th: วิธีใช้
