Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Get help
eu: Eskuratu laguntza
