Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा
