Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Terms and Conditions
oc: Condicions Generalas d'Utilizacion (CGU)

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Get help
oc: Obténer d'ajuda
