Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: N/A
ro: N/D

en: Get help
ro: Ajutor
