Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Terms and Conditions
vi: Điều khoản sử dụng

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Get help
vi: Xem trợ giúp
