SiteInfo (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: File path
az: Fayl yolu

en: Country
az: Ölkə

en: Modules
az: Modullar

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material

en: Site name
az: Sayt adı

en: Roles
az: Rollar

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: users
az: istifadəçilər

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: File system
az: Fayl sistemi
