SiteInfo (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Modules
bs: Moduli

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: Database name
bs: Naziv baze podataka

en: File system
bs: Sistem datoteka
