SiteInfo (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: File path
da: Filsti

en: Country
da: Land

en: Modules
da: Moduler

en: Content type
da: Indholdstype

en: Node
da: Indholdselement

en: Site name
da: Sitets navn

en: Roles
da: Roller

en: Front Page
da: Forside

en: Database name
da: Database

en: Content Type
da: Indholdstype

en: users
da: brugere

en: Active users
da: Aktive brugere

en: About
da: Om

en: Default theme
da: Standardtema

en: File system
da: Filsystem

en: Site Information
da: Site-information
