SiteInfo (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Database name
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಹೆಸರು

en: users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
