SiteInfo (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: File system
ku: سیستمی پەڕگە
