SiteInfo (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: File path
mn: Файлын зам

en: Country
mn: Улс

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: File system
mn: Файлын систем
