SiteInfo (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: File path
sv: Filsökväg

en: Country
sv: Land

en: Modules
sv: Moduler

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Node
sv: Nod

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Roles
sv: Roller

en: Front Page
sv: Startsida

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: users
sv: användare

en: Active users
sv: Aktiva användare

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Drupal version
sv: Version av Drupal

en: File system
sv: Filsystem
