SiteInfo (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Country
te: దేశం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Database name
te: డాటాబేసు పేరు

en: users
te: వాడుకరులు

en: Active users
te: క్రియాశీల వాడుకరులు

en: About
te: గురించి

en: File system
te: దస్త్ర వ్యవస్థ
