SiteInfo (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Time Zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: File system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى
