SiteInfo (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Country
el: Χώρα

en: Modules
el: Μονάδες

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Node
el: Κόμβος

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: users
el: χρήστες

en: Active users
el: Ενεργοί χρήστες

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: File system
el: Σύστημα αρχείων

en: Default language code
el: Προεπιλεγμένος κωδικός γλώσσας
