SiteInfo (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Country
he: מדינה

en: Modules
he: רכיבים

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Site name
he: שם האתר

en: Roles
he: תפקידים

en: No entries available.
he: אין פרסומים להצגה.

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: users
he: משתמשים

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: File system
he: מערכת קבצים
