SiteInfo (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Country
hu: Ország

en: Modules
hu: Modulok

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Database name
hu: Adatbázis neve

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: users
hu: felhasználók

en: Time Zone
hu: Időzóna

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: About
hu: Leírás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Drupal version
hu: Drupal verzió

en: File system
hu: Fájlrendszer

en: Site Information
hu: Webhelyinformáció
