SiteInfo (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: File path
ja: ファイルパス

en: Country
ja: 国

en: Modules
ja: モジュール

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Node
ja: ノード

en: Site name
ja: サイト名

en: Roles
ja: 役割

en: Front Page
ja: フロントページ

en: Database name
ja: データベース名

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: users
ja: ユーザ

en: Active users
ja: アクティブなユーザー

en: About
ja: アバウト

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Drupal version
ja: Drupalバージョン

en: File system
ja: ファイル システム
