SiteInfo (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Modules
jv: Modul

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Roles
jv: Parāgā

en: Database name
jv: Jeneng database

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan
