SiteInfo (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Country
fa: کشور

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Site name
fa: نام سایت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Database name
fa: نام مخزن داده

en: users
fa: کاربران

en: About
fa: درباره

en: Default theme
fa: قالب پیشفرض

en: File system
fa: فایل سیستم
