SiteInfo (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Country
sk: Krajina

en: Modules
sk: Moduly

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: users
sk: používatelia

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: File system
sk: Systém súborov
