SiteInfo (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Country
sr: Земља

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Roles
sr: Улоге

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: File system
sr: Фајл систем
