SiteInfo (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: File path
ur: فائل پاتھ

en: Country
ur: ملک

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Node
ur: نوڈ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Roles
ur: رولز

en: Database name
ur: ڈیٹابیس کا نام

en: File system
ur: فائل سسٹم
