Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Top 'page not found' errors
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ

en: Top 'access denied' errors
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་དྲ་ངོས་གྱི་བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་གི་ནོར་འཁྲུལ

en: Top search phrases
bo: རྒྱུགས་ཆེའི་འཚོལ་བཤེར་མིང་ཚིག

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
