Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Comments
eo: Komentoj

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: History
eo: Historio

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Files
eo: Dosieroj

en: active
eo: aktiva

en: Users
eo: Uzantoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Top 'page not found' errors
eo: Plej gravaj eraroj de 'paĝo ne trovita'

en: Top 'access denied' errors
eo: Plej gravaj eraroj de 'aliro malpermesata'

en: Top search phrases
eo: Plej popularaj serĉoj
