Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: History
fr: Historique

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Files
fr: Fichiers

en: Term
fr: Terme

en: active
fr: actif(s)

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Accounts
fr: Comptes

en: Period
fr: Point

en: People
fr: Personnes

en: More information
fr: Plus d'information

en: inactive
fr: inactif

en: Others
fr: Autres

en: Visitors
fr: Visiteurs

en: Top 'page not found' errors
fr: Principales erreurs de type « page non trouvée »

en: Top 'access denied' errors
fr: Principales erreurs de type « accès refusé »

en: Top search phrases
fr: Phrases les plus recherchées

en: Searches
fr: Recherches

en: Recent log messages
fr: Entrées récentes du journal
