Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: History
bs: Istorija

en: Statistics
bs: Statistika

en: active
bs: aktivan

en: Users
bs: Korisnici

en: Top search phrases
bs: Najtraženiji izrazi
