Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: History
mn: Түүх

en: Statistics
mn: Статистик

en: Files
mn: Файлууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: People
mn: Хүмүүс

en: Visitors
mn: Зочид

en: Top 'page not found' errors
mn: Хамгийн их гарсан "Хуудас олдоогүй" гэдэг төрлийн алдаанууд

en: Top 'access denied' errors
mn: Хамгийн их гарсан "нэвтрэх эрхгүй" гэдэг төрлийн алдаанууд
