Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Comments
pt: Comentários

en: None
pt: Nenhum

en: History
pt: Histórico

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Files
pt: Arquivos

en: Term
pt: Termo

en: active
pt: ativo

en: Users
pt: Usuários

en: Accounts
pt: Contas

en: Period
pt: Ponto

en: People
pt: Pessoas

en: More information
pt: Mais informações

en: inactive
pt: inativo

en: Others
pt: Outros

en: Visitors
pt: Visitantes

en: Top 'page not found' errors
pt: Erros de 'página não encontrada' mais comuns

en: Top 'access denied' errors
pt: Erros de 'acesso negado' mais comuns

en: Top search phrases
pt: Palavras-chave mais buscadas

en: Recent log messages
pt: Mensagens recentes do registro
