Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Files
sr: Фајлови

en: active
sr: активан
