Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Comments
he: תגובות

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: History
he: היסטוריה

en: URL
he: כתובת URL

en: Files
he: קבצים

en: Term
he: סיווג

en: active
he: פעיל

en: Users
he: חברי האתר

en: People
he: משתמשים

en: More information
he: מידע נוסף

en: inactive
he: לא פעיל

en: Visitors
he: גולשים

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: Top 'access denied' errors
he: שגיאות 'גישה חסומה' מובילות

en: Top search phrases
he: חיפושים מובילים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
