Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Files
ht: Fichye

en: active
ht: aktive
