Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: People
pa: ਲੋਕ
