Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Comments
pl: Komentarze

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: History
pl: Historia

en: Files
pl: Pliki

en: Term
pl: Termin

en: active
pl: aktywny

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Period
pl: Okres

en: People
pl: Ludzie

en: More information
pl: Więcej informacji

en: inactive
pl: nieaktywne

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Top 'page not found' errors
pl: Najczęstsze błędy nieznalezienia strony

en: Top 'access denied' errors
pl: Najczęstsze błędy odmowy dostępu

en: Top search phrases
pl: Najpopularniejsze słowa kluczowe

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
