Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Comments
sl: Komentarji

en: None
sl: Brez

en: History
sl: Zgodovina

en: active
sl: aktiven

en: Users
sl: Uporabniki

en: People
sl: Uporabniki

en: More information
sl: Več informacij

en: Top search phrases
sl: Največkrat iskani nizi
