Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Comments
sq: Komente

en: History
sq: Kronollogjia

en: URL
sq: Adresa URL

en: active
sq: aktiv

en: Users
sq: Përdorues

en: Top 'page not found' errors
sq: Gabimet më të shpeshtë "faqja nuk u gjet"

en: Top 'access denied' errors
sq: Gabimet më të shpeshtë "ndalohet hyrja"

en: Top search phrases
sq: Frazat më të kërkuara
