Sitelog (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: None
da: Ingen

en: History
da: Historik

en: Files
da: Filer

en: active
da: aktiv

en: Users
da: Brugere

en: Period
da: Periode

en: People
da: Personer

en: More information
da: Mere information

en: inactive
da: inaktiv

en: Others
da: Andre

en: Visitors
da: Besøgende

en: Top 'page not found' errors
da: Hyppige 'side ikke fundet'-fejl

en: Top 'access denied' errors
da: Hyppige 'adgang nægtet'-fejl

en: Top search phrases
da: Populære søgeord

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser
