Sitelog (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: active
gu: સક્રિય

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: People
gu: લોકો

en: More information
gu: વધુ મહિતી
