Sitelog (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Comments
sv: Kommentarer

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: History
sv: Historik

en: Files
sv: Filer

en: active
sv: aktiv

en: Users
sv: Användare

en: Accounts
sv: Konton

en: People
sv: Personer

en: More information
sv: Mer information

en: inactive
sv: inaktiv

en: Visitors
sv: Besökare

en: Top 'page not found' errors
sv: Vanligaste felmeddelanden: "sidan hittades inte"

en: Top 'access denied' errors
sv: Vanligaste felmeddelanden: "åtkomst nekad"

en: Top search phrases
sv: Topplista sökord

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden
