Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Comments
be: Каментары

en: None
be: Аніводны(ая)

en: History
be: Гісторыя

en: URL
be: Спасылка

en: Files
be: Файлы

en: Term
be: Тэрмін

en: active
be: актыўны

en: Users
be: Карыстальнікі

en: People
be: Карыстальнікі

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Top 'page not found' errors
be: Памылкі 'Старонка ня знойдзена'

en: Top 'access denied' errors
be: Памылкі 'дасяг забаронены'

en: Top search phrases
be: Частыя фразы пошуку

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
