Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: None
bn: একটিও নয়

en: History
bn: ইতিহাস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: active
bn: সক্রিয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
