Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Comments
hr: Komentari

en: None
hr: Nema

en: History
hr: Povijest

en: Files
hr: Datoteke

en: Term
hr: Pojam

en: active
hr: aktivan

en: Users
hr: Korisnici

en: Period
hr: Točka

en: People
hr: Korisnici

en: More information
hr: Više informacija

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Top 'page not found' errors
hr: Najčešće pogreške vrste 'stranica nije pronađena'

en: Top 'access denied' errors
hr: Najčešće pogreške vrste 'pristup odbijen'

en: Top search phrases
hr: Najpopularnije fraze pretraživanja

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
